CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Działu Nauki Politechniki Opolskiej

PROJEKTY
BADAWCZE
DYSCYPLINY
NAUKOWE
NAGRODY
I SYPENDIA
SZKOŁA
DOKTORSKA
AWANSE
NAUKOWE

Ambasada Republiki Słowackiej w ramach Narodowego Programu Stypendialnego Republiki Słowackiej służącego wspieraniu mobilności ogłoszono nowy nabór wniosków o stypendia na pobyty studyjne, badawcze, artystyczne i wykłady gościnne w roku akademickim 2024/2025.

Narodowy Program Stypendialny Republiki Slowackiej ma na celu wspieranie mobilności studentów zagranicznych, doktorantów, nauczycieli akademickich, naukowców i artystów poprzez zachęcanie ich do pobytów na uczelniach wyższych oraz w jednostkach badawczych na Słowacji.

Szczegółowe informacje na temat programu dostępne są na oficjalnej stronie intemetowej programu www.stipendia.sk  lub  https://www.scholarships.sk

Ewentualne pytania można przesyłać bezpośrednio do administratorów programu wyznaczonych do kontaktu:
- Silvia Lipovska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w przypadku studentów i doktorantów

- Ondrej Aradsky (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w przypadku nauczycieli akademickich oraz pracowników badawczych i/lub artystów.

Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2024r.