CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Działu Nauki Politechniki Opolskiej

PROJEKTY
BADAWCZE
DYSCYPLINY
NAUKOWE
NAGRODY
I SYPENDIA
SZKOŁA
DOKTORSKA
AWANSE
NAUKOWE

W imieniu Narodowego Centrum Nauki zapraszamy na webinarium informacyjne dla polskich instytucji zainteresowanych goszczeniem naukowców w ramach konkursu MSCA POLONEZ BIS 2, który został otwarty 15 marca.

Jakie instytucje mogą przyjmować naukowców w ramach programu POLONEZ BIS? Kto może być kierownikiem projektu (wnioskodawcą)? Jakie będą kryteria oceny warunków oferowanych przez instytucje przyjmujące? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielimy w czasie webinarium informacyjnego dla instytucji zainteresowanych goszczeniem w Polsce zagranicznych naukowców w ramach programu POLONEZ BIS.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 marca 2022 r. o godz. 10:00 (CEST). Webinarium będzie prowadzone w języku polskim za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie pod poniższym linkiem. Aby usprawnić przebieg przewidzianej podczas webinarium sesji Q&A, prosimy o zamieszczanie pytań dot. konkursu z wyprzedzeniem, w formularzu rejestracyjnym.
Nagranie spotkania będzie dostępne także po jego zakończeniu w serwisie YouTube.

Szczegółowe informacje na temat konkursu POLONEZ BIS 2 w ogłoszeniu, a szerzej o programie można przeczytać na jego stronie internetowej oraz na profilu w serwisie LinkedIn.

Webinarium POLONEZ BIS 2 29.03.2022